do kasy suma: 0,00 zł
Historia firmy

 

Każdy biznes rodzi się z jakiegoś powodu: potrzeby rynkowej, pasji, ambicji. Czasem jest to połączenie rodzinnej tradycji związanej z przedsiębiorczością i świeżego spojrzenia na rynek. Tak jak w przypadku powstania sklepu ikosmetyki.pl, którego założycielami są: syn - Krzysztof Tuora, oraz ojciec - Tadeusz Tuora. Krzysztof stworzył koncepcję e-sklepu i ją realizuje jako Dyrektor Zarządzający, a ojciec wspiera go biznesowo.

Krzysztof Tuora swoje doświadczenia w branży kosmetycznej zdobywał w marketingu. Promując kosmetyki firmy Miraculum na różnych forach, doprowadził do nawiązania kontaktów z jedną z najlepszych polskich firm designerskich Code Design.

Tadeusz Tuora od wielu lat związany był z biznesem, inwestował m. in. w najstarszą polską firmę kosmetyczną Miraculum, z kolei Krzysztof w ramach poszukiwania inspiracji wybrał się do Bolonii na największe targi kosmetyczne na świecie. Nowe kontakty biznesowe, świat wielkich marek, jak i tych niszowych – tak zaczął się rodzić pomysł na nowy sklep internetowy ikosmetyki.pl.

 

 „Już odkąd byłem nastolatkiem poszukiwałem najlepszych kosmetyków, ze względu na specyficzne wymagania mojej skóry. Częste podróże zagraniczne u boku ojca, poznawanie biznesowego świata - to wszystko doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj.

Po roku intensywnych przygotowań i pracy z zaangażowanym zespołem, jesteśmy pewni, że stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, którego znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość, obecna we wszystkich aspektach sklepu: od doboru marek po stworzone przez nas opakowanie i obsługę.”

-Krzysztof Tuora, Dyrektor Zarządzający i założyciel sklepu ikosmetyki.pl

 

Naszym wyróżnikiem na tle konkurencji jest portfolio marek, oparte na trzech filarach: polskie, niszowe oraz kultowe. W ofercie znajdują się kosmetyki ze wszystkich kategorii: pielęgnacja, makijaż, zapachy, kosmetyki do włosów oraz dla mężczyzn. Posiadamy również marki na wyłączność.

Zespół ikosmetyki.pl przed wprowadzeniem każdej z marek do swojej oferty testuje produkty i podejmuje decyzje, które z nich finalnie pojawią się w sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl