do kasy suma: 0,00 zł
FILTROWANIE
Kategorie

Marka powstała w 1946 roku, założycielką firmy jest Estee Lauder, a właściwie Josephine Esther Mentzer. Założycielce nie podobało się swoje imię (uważała, że jest za trudne) oraz nazwisko „Lauter” po mężu. Z tego względu postanowiła je zmienić na bardziej melodyjne nazwisko Lauder oraz łatwiejsze imię Estee.

Pierwszym produktem stworzonym przez Estee Lauder był zestaw składający się z: Creme Pack, Cleansing Oil, Super Rich All Purpose Creme i Skin Lotion zapakowane w skórzanych kuferkach. Swoje pierwsze stanowisko otworzyła w salonie piękności House of Ash Blondes przy 60. ulicy w Nowym Jorku. Osobiście stała za kasa i doradzała klientkom. Dzieliła się wiedzą na temat kosmetyków, doradzała w wyborze oraz aplikacji produktów. Przede wszystkim opowiadała o istocie kobiecego piękna, o tym, że każda je nosi i ma w sobie. W latach 50 marka zyskała już wielu wielbicieli, stała się ceniona i szanowana na świecie. Również jej asortyment uległ rozszerzeniu. W krótkim czasie Estee Lauder mogła się pochwalić nie tylko produktami do pielęgnacji skóry, ale również kosmetykami do makijażu oraz perfumami.
Obecnie produkty marki możemy kupić w ponad 100 krajach na całym świecie. Stały się symbolem piękna, elegancji i najwyższej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl