do kasy suma: 0,00 zł
FILTROWANIE
Kategorie

Dr Irena Eris to synonim luksusu, dobrego stylu i smaku. Firma Dr Irena Eris została założona w 1983 roku przez Irenę Eris – doktor farmacji. Marka realizuje ideę holistycznego piękna, troski o ciało i duszę. Firma zaczynała od tworzenia jednego kremu oraz od zatrudnienia jednego pracownika. Obecnie zatrudnia ponad 750 pracowników, którzy dbają o jak najwyższą jakość produktów. W portfolio marki znajdziemy ponad 550 produktów, które wyróżniają się doskonałą jakością, skutecznością, bezpieczeństwem i innowacyjnością.

W 2012 roku Dr Irena Eris, jako jedyna polska marka, została przyjęta do ekskluzywnego kluby Comité Colbert, który działa, aby promować idee związane z pięknem, luksusem i ekskluzywnością. O wyjątkowości marki świadczą również tytuły. Marka Dr Irena Eris już sześć razy otrzymała tytuł SUPERBRAND.

Dr Irena Eris to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również profesjonalna pielęgnacja dopasowana do indywidualnych potrzeb, którą prezentuje Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oraz dbałość o odpowiedni wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA w Krynicy-Zdroju Polanicy-Zdroju oraz Wzgórzach Dylewskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl