do kasy suma: 0,00 zł
FILTROWANIE
Kategorie

Marka Davidoff powstała w 1946 r. Została założona przez Zino Davidoff’a. Urodził się on w Kijowie w 1906 roku. W 1911 r. jego rodzina przeniosła się do Genewy. Ojciec Zino był właścicielem sklepu tytoniowego, dlatego wzbudził on w swoim synu ogromne zainteresowanie poznaniem tradycji i technik produkcji tytoniu. Z tego względu Zino wyjechał na Kubę. Gdy wrócił, przekonał ojca do wprowadzenia do oferty cygar. Davidoff był pierwszym Europejczykiem, który wybudował piwnicę specjalnie dostosowaną do przechowywania cygar.
Grand Cru, Davidoff N#1 i Ambassadrice należą do najbardziej pożądanych cygar na świecie. Portfolio marki Davidoff jest niezwykłe.

W 1970 r. prawa do marki Davidoff zostały wykupione przez dr Ernsta Schneidera. Marka projektowała papierosy, cygara, następnie poszerzyła asortyment o wieczne pióra, zegarki, okulary Ostatnie w kolejności ukazały się perfumy. W 1984 r. miał premierę pierwszy zapach Davidoff Classic, a w 1988 r. Davidoff Cool Water, który jest jednym z najbardziej znanych męskich zapachów. W 1996 r. marka wprowadziła pierwszy zapach dla kobiet Davidoff Cool Water Woman.

Obecnie ofercie firmy Davidoff można znaleźć wiele zapachów, które komponowali najlepsi światowi perfumiarze. Perfumy Davidoff mają niepowtarzalny charakter. Są orzeźwiające i jednocześnie intensywne. Pobudzają do życia.

Zino Davidoff był zafascynowany podróżowaniem i poznawaniem życia dzień po dniu. Ten charakter jest widoczny w jego twórczości. Nazwa Davidoff kojarzy się radością, chęcią odkrywania i ponadczasowym stylem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl