do kasy suma: 0,00 zł
FILTROWANIE
Kategorie
Opcje przeglądania

PERFUMY CHOPIN

Perfumy Chopin zostały stworzone z najszlachetniejszych akordów. Odzwierciedlają one doskonałość, mistrzostwo i magię arcydzieł Chopina. Zapraszają do wejścia w efemeryczny świat ponadczasowej męskości, dla koneserów.

Męskie perfumy CHOPIN — luksus dostępny na ikosmetyki.pl

Męskie perfumy CHOPIN są produktem luksusowym, będącym odzwierciedleniem przemyślanej i harmonijnej doskonałości. Zapachy tworzone są z taką samą precyzją i pasją, jak wielkie dzieła Chopina. Twórcy designem nawiązują także do natury Ziemi.

Marka Chopin perfumy tworzy przy użyciu wyłącznie składników najwyższej jakości. Zapachy te są znane i doceniane na całym świecie. W elitarnych i światowych kręgach każdy bezbłędnie rozpozna “Chopin perfumes”. Zapachy te tworzą tak wspaniałe połączenia, że na długo pozostaną niezapomniane w naszych głowach i sercach.

W Polsce tak ekskluzywny produkt jest praktycznie niedostępny. My jednak stanęliśmy na wysokości zadania i jako jedyni oferujemy zapachy tej marki! Specjalnie dla mężczyzn ceniących jakość i wyjątkowość, oferujemy trzy zapachy. Każdy z nich, nawiązuje do innej sfery natury. Wśród nich największą popularnością cieszą się męskie perfumy Chopin Op 25.

męskie perfumy chopin

Woda perfumowana męska Chopin Op 28

Woda perfumowana męska Chopin Op 28 posiada bardzo intrygujące nuty zapachowe. Tworzą je najszlachetniejsze akordy, odzwierciedlając oblicze doskonałości i prawdziwej męskości. Jest to ekskluzywny zapach, w którym przywiązano również szczególną wagę do opakowania. Barwy zostały dobrane na wzór naturalnych kolorów natury: ziemi. W tym najcenniejszego jej kruszcu, złota.

Poczuj zapach luksusu i doskonałości, jaki zapewnia woda Chopin op 28! Nuty bazowe, głowy i serca łączą się w pięknej harmonii, niczym nuty w dziełach Chopina. W wyrafinowany sposób przeplatają się i następują jedna po drugiej, dostarczając ogromnej przyjemności. Woda perfumowana męska Chopin op 28 znakomicie sprawdzi się jako przyjemny akcent, rozpoczynający nowy dzień.

woda perfumowana męska chopin

Woda perfumowana dla mężczyzn Chopin Op 9

Woda perfumowana dla mężczyzn Chopin op 9 jest wręcz odbiciem aury zmysłowej i głębokiej nocy. Stworzona przez magnetyczną głębię tajemniczości i ożywiona nutą podniecenia. To sprawia, że produkt, jakim jest: Chopin woda perfumowana, zniewala nasze zmysły. Jest ekskluzywnym zapachem, przeznaczonym dla wyjątkowych mężczyzn.

Woda perfumowana dla mężczyzn Chopin op 9 zachowuje idealną równowagę pomiędzy mrokiem nocy, a rozświetlonym blaskiem księżyca. Wyrafinowane, a jednocześnie eleganckie przenikanie się kolejnych nut zapachowych serca i głowy dają poczucie luksusu. Aby zagwarantować jak najdłuższe trwanie zapachu na skórze, użyto wyłącznie składników najwyższej jakości.

Woda perfumowana dla mężczyzn Chopin Op 9

Woda toaletowa Chopin Miraculum wniesiona na wyższy poziom!

Woda toaletowa Chopin Miraculum była do tej pory powszechnie sprzedawana. Jednakże znacząco odbiega ona on nowych perfum! Różnic jest bardzo wiele…

Przede wszystkim, poprzedni produkt to Miraculum Chopin woda toaletowa. Nowy zaś to najwyższej klasy, luksusowa woda perfumowana! Jakość produktu znacząco również wzrosła za sprawą zastosowania składników naprawdę wyszukanych. Z najwyższej półki, gwarantujących dużą intensywność zapachu i jego długotrwałość. Design i kompozycja zapachowa została udoskonalona. Stała się teraz wręcz nienaganna. Nuty zapachowe następują kolejno po sobie z idealną precyzją, tworząc zapachowe arcydzieło!

Woda po goleniu Chopin niebawem całkowicie zniknie ze sklepowych półek. Marka zakończyła już produkcję wody toaletowej i obecnie w sklepach pozostały na sprzedaż jej ostatnie sztuki. Po oficjalnej prezentacji nowych perfum w Szanghaju to właśnie Męskie perfumy CHOPIN staną się kultowym i promowanym produktem.

Woda toaletowa Chopin opinie posiada bardzo pozytywne. Jednakże warto pamiętać, że ich “nowa wersja” jest dużo bardziej ekskluzywna i teraz będzie oceniana przez bardziej wymagających mężczyzn. Niemniej jednak, fani tej marki mogą być spokojni. Te produkty, zawsze zachwycają!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl